Deeper DP GOLD İLERİ DEDEKTÖR TEKNOLOJİLERİ SERİSİ

RENKLİ EKRANLI DEDEKTÖR dP GOLD

Sayın define tutkunları dP Gold TÜRKİYE DE İLK DEFA 2 sistem bir arada bulunan tekneloji harikası bir cihaz dP Gold aynı anda 2d olarak gerçek canlı grafiksel tesbit ve ayrım özelliğine sahip olmasıdır. Türkiyede ilk olan bu özellik sayesinde 2d olarak toprak altındaki oda, mahsen, kuyu, tünel, altın, gümüş, bronz ve metallerin başlama ve bitiş noktalarının tam olarak en ve boylarını bulmanızı net olarak sağlamaktadır. dP Gold IP SAYISAL DEĞER’DE ARAMA Özelliği sayesinde Türkiyede ilk olma özelliğine sahiptir. Bu sistemde cihaz sayısal değerde metallerin tüm cinslerini ayrım ve analizini çok yüksek oranda yapabilmektedir. dP Gold MARKASININ VİDEOSUNU MUTLAKA İZLEYİNİZ dP Gold 2 başlık olarak verilmektedir 26×32 ebatındaki beyaz su geçirmez başlıkla hem kayalık hem çalılık alanda size 1.5 metreya kadar gerçek garantili arama imkanı sunmaktadır. dP Gold özellikle derin aramalarda altın, gümüş bronz mezar odaları ve tünel girişleri aramalarında kullanılan 45×48 ebatındaki derin arama başlığı sayasinde 3 metre net ve büyük eski gömülerde 4 metre derinlere kadar tesbitler yapabilmektedir. dP Gold ileri dedektör teknolojisi olarak ismi ve markası türkiye patent Enstitüsü tarafından firmamız tarafından tescillenmiştir. dP Gold 4,7 inç TFT Renkli ekran olması arama menüsü kolaylığı derinlik hesaplama özelliği ve daha bir çok farklı özelliği bir arada bulundurması ile türkiye de ilk olma özelliğine sahiptir.

Altın ayrım özelliği ; Deeper dP Gold derin define dedektörü derin arama başlığı ile toprak ve kayaların içindeki gömülü olan objeleri işlenmiş altın parça takıları som altın kütlelerini ve parçalarının tespitlerini ve ayrımlarını yapabilmektedir. Deeper dP Gold 26×32 lik su geçirmez arama başlığı ile dere kenarlarındaki su havzalarının içinde bulunan altın obje ve takıların tam merkezini bulabildiği gibi ne kadar çapında ve derinlikte olduğunu arayüz göstergesinde sağ barlar sarı renkte farklı ses tonunda bize bildirmektedir aynı anda yazıyla da altın yazarak 3 farklı özelliği bir arada bulundurmaktadır. Deeper dP Gold altın dedektörü bulunan obje ve parçaların ebat büyüklüğüne bağlı olarak uzun süre toprak altında kaldığında 3 Mt. net 4 Mt ye kadar 41×48 derin arama başlığı ile derinlerden tespit yapabilme özelliğine yüksek oranda sahiptir.

 

 

Değerli metal ayrım özelliği ; Deeper dP Gold toprak içerisinde yeni gömülmüş ya da uzun yıllar toprak altında kalmış takıları bronz, heykel ve paraların tespitini tahmini derinliğini 4 Mt ye kadar tespit yapabilme özelliğine sahiptir. Deeper dP Gold altın ve define arama dedektörü tespit yaptığı değerli metalleri ara yüz ekran göstergesinde farklı ses tonunda sağ barlar yeşil renk tonunda değerli yazarak size bildirmektedir. Deeper dP Gold aynı zamanda  2 farklı yan yana duran metalleri değersiz ve değerli olarak tespitlerini yapabilmektedir. Deeper dP Gold ileri 2023 Dedektör Teknoloji serisi olarak rakiplerinden hem fiyatı ile hem de özellikleri ile 2 adım ileride olduğunu göreceksiniz.

 

Değersiz metal ayrım özelliği ;Deeper dP Gold altın arama dedektörü al metaller bölümünde toprak ve kayanın içinde tespit yaptığı metal objelerin değerli ya da değersiz olarak ayrımları ve tespitlerini yüksek oranda yapabilmektedir. Deeper dP Gold dedektör  değersiz demir türü metalleri sağ barlar kırmızı renkte farklı ses tonunda değersiz yazısı ekrana gelerek tespit yaptığınız metali 3 farklı şekilde size bildirmektedir.  Aynı zamanda isterseniz cihaz ayarları bölümünden değersiz metalleri kapatarak sadece altın ve değerli metal ve objeleri tespit etmeye ayarlayabilirsiniz.

 

yer altında boşlukları bulun ; Deeper dP Gold dedektörü toprak ve kayalara yapılmış mezar odalarını tünel girişleri kapalı kuyuları ve bunların içinde ki altın obje ve heykelleri değerli olan gümüş bronz para ve parçaların tespitini ve ayrımını yapabilmektedir. İleri 2023 Dedektör Teknolojisi olan Deeper dP Gold Dedektör aynı zamanda tespit yapılan oda,mezar ve kaya mezarlarının en ve boylarını da ne kadar çapında olduğunu ara yüz ekranındaki sol taraftaki ekran grafiklerinin mavi renkte renkli ve yazıyla boşluk yazarak  anlamanızı sağlar. Deeper dP Gold rahat kullanımı boşlukları bulma konusunda ki net anlaşılır olması 7 den 70 e herkesin kullanabileceği ve anlayabileceği  gelecek zamanın teknolojisidir.

 

Mineral Ayrım Özelliği ; Deeper dP Gold Dedektörü her türlü arazi şartlarında çalışabilme özelliğine sahiptir.  Özellikle madenli ve mineralli topraklarda Deeper dP Gold altın dedektörü çok yüksek oranda çalışabilme yoğun  maden ve mineralli kayaların mineral olduğunu 4,7 inç TFF renkli ekran ara yüzünde anlamanızı sağlayabilmektedir.  Deeper dP Gold altın dedektörü yoğun maden ve mineralli bölgelerde zaman zaman biraz da olsa derinlik kaybına uğrayabilmektedir.

 

Hızlı Arama ; Deeper dP Gold diğer dünya dedektörlerinden ayıran özelliklerinden biri de fars bölümü yani hızlı arama hayatında hiç cihaz kullanmamış olan bir kişi dahi kullanabilmektedir. Hızlı arama özellikle adresine kargo ile cihaz alanların nasıl kullanabilirim ? düşüncesini ortadan kaldırmaktadır. dP Gold cihazı hızlı aramada tek tuşla ayrıma geçer herhangi bir ayara gerek kalmadan değersiz demir yapılarına karşı cihaz kendini otomatik kapatarak sadece değerli  olan altın, tunç, gümüş ve karışım metal ve objeleri bulmanızı sağlar, böylece zaman kaybetmeden arama yapabilirsiniz.

 

Cihaz ayarları ; Deeper dP Gold derin arama dedektörü cihaz ayarları bölümünden zemin ayarı, hassasiyet ayarı, ses ayarı, ışık ayarı, değersiz aç-kapama, diller, derinlik ayarları, boşluk testi ve fabrika ayarlarına geri dönme ara yüzlerini bulabilir istediğiniz işlemi kendiniz kontrol ederek yapabilirsiniz.

 

Dil Seçim Ayarı ; Deeper dP Gold altın ve define dedektörü 4,7 inç renkli TFF ekran özelliği sayesinde İngilizce, Arapça, Farsça, Almanca, Turkçe dillerinden istediğiniz dil seçeneğini yükletebilirsiniz.

 

Derinlik Hesaplayan Dedektör ; Deeper dP Gold derin ayrımlı metal dedektörü toprak altında bulunan değerli altın objelerin, değerli parçaların, oda mezarların, tünel girişlerinin ve kuyuların ne kadar derinlikte olduğunu 4 metrelere kadar tespitlerini yaparak cihazın 4,7 inç TFF renkli ekran göstergesinden sizlere bildirmektedir. Deeper dP Gold dedektör derinlik hesaplama otomatik yaparken aynı zamanda toprak altındaki metalin yada boşlukların ne kadar en ve boyunda olduğunu anlamanızı da sağlamaktadır.

satış fiyatı :1,499 USD

DP Gold Kullanim klavuzu.PDF

 Paket içeriği ;

45×48 derin arama başlığı

26×32 tek para ve kayalık, çalılık bölgede arama başlığı

Özel muhafazalı taşınabilir çanta

Kulaklık

Lidyum Şarj aleti

 

 Çalışma sistemi ;

1-      Frekansı 12.8 KHZ

2-      7.4 volt 3400 MA

3-      Tüketilen güç maksimum 370 MA

4-      Şarj aleti doldurma süresi max. 4 saat

5-      Şarj dolarken kırmızı dolunca yeşil

6-      220 – 240 voltta şarj 50-60 HZ

7-      Full kullanım süresi 12 saat

8-      Standby kullanım süresi 20 saat

9-      Arama hızı slow ( yavaş ) arama

10-  Yerden ( topraktan ) 5 ile 15 cm yukarıda arama yere paralel

 

2 Replies to “Deeper DP GOLD İLERİ DEDEKTÖR TEKNOLOJİLERİ SERİSİ

  1. دستگاه فوق العاده اییه . ! من به یکی از این دستگاه ها نیاز دارم . لطفا یک دستگاه برام ارسال کنید .

  2. Very very very goooooood.
    I am from .iran.
    سلام عزیزان سال نو میلادی رو بهتون تبریک میگم
    Hapy new yaer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir