deeper x3 Taşa Toprağa Ötmeyen Net Ayrım Yapabilen Dedektör

deeper x3 , metal ve boşluk tespiti yapabilen PULSE SİSTEM metal dedektörüdür. Gelişmiş Pulse sistem teknolojisi ile her türlü zeminde derinlik kaybına uğramadan çalışır.

Zemin Analiz Modu ile pulse sistem derin arama dedektörlerine yeni bir boyut getirdik.

Deeper x3 Metal Dedektörü‘nü aynı sınıftaki dedektörlerden ayıran en önemli özellik metal ve boşluk tespitini aynı anda yapabilmesidir. Tarafımızdan geliştirilen ve ilk olarak Deeper x3’de kullanılan bu sistem sayesinde metal aranırken üzerinden geçilen her türlü boşluk da tespit edilebilir. Zemin Analiz Modu’nda ekranda eş zamanlı olarak 2 boyutlu grafikler çizilir. Oluşan grafikler ile görsel olarak metal tespiti, metal ayrımı ve boşluk tespiti yapılır. deeper x3 bu 3 işlemin aynı anda yapıldığı ilk ve tek define dedektörüdür.

Üstün Ayrım Performansı

Mikroişlemcisi ve özel ayrım algoritması ile daha hassas metal ayrımı yapabilen Deeper x3, rakiplerinin açık ara önüne geçmeyi başarıyor. Tespit edilen metal, kıymetsiz küçük metaller, altın veya aynı tepkiyi veren metaller, kıymetsiz metaller ve kıymetli metaller olarak 4 gruba ayrılır.

Not : Deeper x3 tüm başlıkları ile ayrım yapar.

Arazi deneyimlerimizi pulse sistemin derinlik avantajı ile birleştirdik

Sürekli olarak yaptığımız Ar-Ge çalışmaları ve doğal arazi denemelerimiz sayesinde derinlik konusunda da çıtayı yükseltmeyi başardık. Pulse (darbe) prensibine dayanarak yaptığımız geliştirmeler deeper’un derin metal tespiti konusunda da önde olmasını sağlıyor.

Kararlı Çalışma

Dedektör kullanıcılarının en büyük sorunlarından olan dedektörün kararlı çalışmaması (stabil olmaması) konusuna önem verdik. Deeper x3 özel yazılımı sayesinde kararlı çalışır, mineralli ve tuzlu topraklarda dahi gereksiz sinyal vermez ve boşa kazı yaptırmaz.

Hafif ve Dayanıklı

Deeper x3 dedektör tüm arazi koşulları düşünülerek tasarlanmıştır.

**Tamamı karbon fiberden imal teleskopik bobin taşıma kolu,

**Toz ve su damlalarına dayanıklı ön panel

**Uzun ömürlü lityum-ion piller kullanılarak hafifletilmiş ana ünite

deeper x3 pulse fiyat:1300$

deeper x3 pulse 3D fiyati:1500$

One Reply to “deeper x3 Taşa Toprağa Ötmeyen Net Ayrım Yapabilen Dedektör”

  1. لایک داره ! به یکی ازاین دستگاه ها نیاز دارم .درصورت امکان برام ارسال کنید

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir